Puszczanie baniek dla wielu z nas jest kolorowym i wspaniałym wspomnieniem z dzieciństwa. I chociaż obecne pokolenie dzieci bawi się zupełnie innymi zabawkami, niż my dawniej, to bańki nie utraciły swojej magii. Wciąż wszyscy je uwielbiają! Wystarczy przypomnieć sobie tegoroczny Festiwal Baniek w Wągrowcu, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych.

Atrakcja dla dzieci i dorosłych: Festiwal Baniek Mydlanych

Takie atrakcje nie zdarzają się codziennie! Festiwal Baniek Mydlanych to wydarzenie, które organizowane jest przez jedną grupę w różnych miastach w Polsce. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju wesołe miasteczko. Oprócz pokazów baniek dzieci mają okazję także poskakać sobie na dmuchanych atrakcjach. Wydaje się, że to niewiele, ale Festiwal Baniek Mydlanych cieszy się ogromną popularnością, gdziekolwiek się nie pojawi.

Duże bańki mydlane bez wątpienia zapewniają fantastyczne wrażenia wizualne, ale liczy się również atmosfera takich spotkań. Dzieci bawią się wspólnie z rodzicami, jest ciepło, wesoło, dookoła biegają koledzy i koleżanki — jednym słowem — magia! Jeśli w tym roku nie udało Wam się uczestniczyć w festiwalu, nie przegapcie kolejnej takiej okazji, która być może pojawi się w przyszłym roku!

Zdjęcia z tegorocznej imprezy są dostępne na stronie Wągrowiec Nasze Miasto. Zobaczcie, czy fotograf uwiecznił na nich Wasze dzieci — to może być ciekawa pamiątka z tego dnia.