Narodziny dziecka to ogromne wydarzenie dla całej rodziny. Nic zatem dziwnego, że przy tej okazji przyjaciele i bliscy również witają noworodka. Oczywiście podczas takich spotkań nie może zabraknąć prezentów. Jednak wiele osób zastanawia się, co będzie odpowiednie, by wręczyć tak małemu dziecku. Dowiedz się, jakie są najlepsze prezenty dla noworodka.

Praktyczne prezenty dla noworodka

Zastanawiasz się, co będzie najlepszym podarkiem dla nowonarodzonego dziecka? Ciekawym rozwiązaniem jest wybór praktycznych przedmiotów, które ułatwią opiekę nad maluchem, a przy tym będą pięknie się prezentować. Wśród najciekawszych propozycji warto wymienić:

  • kubki niekapki

Karmienie dzieci dla świeżo upieczonych rodziców może być sporym wyzwaniem. Dlatego niezwykle praktycznym prezentem będzie podarowanie ładnego, a przy tym wykonanego z wysokiej jakości materiału kubka niekapka.  W ofercie sklepów specjalizujących się w produktach dla maluchów i mam, takim jak Babyono, z łatwością znajdziesz idealny model. Kubki niekapki świetnie się sprawdzą jak drobny prezent lub część większego podarku. 

  • kocyki dla niemowlaków

Kocyk to idealny prezent dla niemowlaka. Warto jednak wybrać produkt wysokiej jakości. Ogromną popularnością cieszą się kocyki bambusowe. Wśród ich zalet można wymienić to, że są wykonane z materiałów naturalnego pochodzenia, a przy tym charakteryzuje się także niezwykłą miękkością. Z pewnością będzie to trafny wybór.

Praktyczne prezenty dla niemowląt to świetne rozwiązanie!

Prezenty dla niemowląt – zabawki 

Wiele osób zastanawiając się nad tym, co kupić nowonarodzonemu dziecku od razu myśli o zabawkach. Jest to jak najbardziej trafny wybór, pod warunkiem że wybierzesz bezpieczne produkty dostosowane do użytkowania przez maluchów. Świetnie sprawdzą się w roli prezentu dla noworodka:

  • grzechotki

Pierwszymi zabawkami, które kojarzą się z tak małymi dziećmi, z pewnością są grzechotki. Nie tylko zapewniają rozrywkę maluchowi, ale także pozwalają na rozwinięcie zdolności motorycznych oraz koordynację wzrokowo-słuchową i dźwiękową. Warto wybierać grzechotki wykonane z bezpiecznych materiałów, gdyż często dzieci bezwiednie wkładają je także do buzi.  Z pewnością będzie to trafiony prezent, gdyż takich elementów nigdy za dużo.

  • karuzele do łóżeczka dziecięcego 

Zaskocz rodziców malucha i sprezentuj noworodkowi piękną karuzelę, która będzie umilać zasypianie. Na rynku nie brak pięknych wzorów i kolorów. Dzieci chętnie wodzą za nimi wzrokiem, a ich stały, kołyszący się ruch relaksuje i pozwala łatwiej zasnąć. Ciekawym rozwiązaniem jest wybór karuzeli do łóżeczka ze światełkami oraz pozytywką – dzięki takim dodatkowym funkcjom, zapewni ona maluchowi zarówno rozrywkę, jak i komfortowe warunki do drzemki. 

To tylko kilka propozycji prezentów dla noworodka. Z pewnością każdy z wymienionych produktów spodoba się zarówno rodzicom, jak i maluchowi. Warto szukać ofert w sklepach internetowych specjalizujących się w ofercie dziecięcej, takich jak https://babyono.com/. Dzięki temu z łatwością znajdziesz idealny prezent dla malucha!