Od czasu do czasu warto dać sobie spokój z gotowaniem obiadu i zamówić coś z dostawą lub wybrać się do restauracji. Zwłaszcza teraz, kiedy pandemia dała nam trochę odetchnąć, warto skorzystać z lata i zjeść coś dobrego na mieście. Zapraszamy na mini ranking 3 najlepszych restauracji w Wągrowcu. Zestawienie stworzyliśmy na podstawie opinii klientów!

LUKA Bistro&Burger Bar w Wągrowcu

Znajdująca się przy ulicy Kościuszki restauracja jest absolutnym hitem Wągrowca. Wesoła, sympatyczna obsługa, znakomite dania, świetne ceny i obecność potraw atrakcyjnych dla dzieci sprawiają, że Luka Bistro&Burger Bar to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Na osobną uwagę zasługują też duże porcje jedzenia i przepyszny smak. Burgery w tym lokalu to prawdziwa uczta dla podniebienia! Ewidentnie czuć w smaku, że wszystkie potrawy są przygotowywane na miejscu. Bardzo duży plus za miłą atmosferę.

SHOQ Sushi Wągrowiec

Jedni kochają sushi, inni nienawidzą, ale prawda jest taka, że restauracje sushi w Polsce nie narzekają na brak zainteresowania. W Wągrowcu największą popularnością cieszy się restauracja SHOQ Sushi zlokalizowana pod adresem: Mieczysława Jeżyka 50. Klienci uwielbiają to miejsce ze względu na pyszne jedzenie, fantastyczną obsługę i bardzo przyjemny lokal. Właściciel pokazał klasę, dopinając na ostatni guzik każdy element prowadzenia restauracji.

Zajazd Łakina Wągrowiec

Na koniec restauracja z bardziej tradycyjną kuchnią. Zajazd Łakina to lokal, do którego można wpaść na obiad z rodziną lub zorganizować większą imprezę. Klientom bardzo smakują oferowane tutaj potrawy. Do gustu przypadają także stosunkowo niskie ceny. Można się porządnie najeść bez czystki portfela. Lokal jest duży, co również stanowi istotny plus, ponieważ nie trzeba się martwić o brak wolnych stolików. Okolica także jest przyjemna i zachęcająca.

Powyższe restauracje, mimo że cieszą się bardzo wysokimi ocenami od klientów, to niejedyne miejsca gastronomiczne w Wągrowcu, które są warte uwagi. Zachęcamy do odkrywania własnego miasta, spacerów i smacznych przystanków w okolicznych restauracjach, barach i kawiarniach.