Mimo że galerie handlowe funkcjonują w Polsce od dziesięcioleci, każde otwarcie sklepu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jako społeczeństwo mamy słabość do branży handlowej, dlatego nic dziwnego, że planowane otwarcie nowej galerii handlowej w Wągrowcu to w mieście temat numer jeden.

Kiedy otwarcie Galerii Karuzela w Wągrowcu?

W czwartek 29 września Galeria Karuzela w Wągrowcu będzie miała oficjalne otwarcie. Pierwsi klienci będą mogli pojawić się na zakupach w nowo otwartym centrum już o godzinie 10:00. Jakie atrakcje przygotowano na ten dzień? Nie wiadomo, ale z pewnością będzie można liczyć na ciekawe promocje. Ciekawość wzbudzają również sklepy. W Galerii Karuzela pojawiły się znane sieci handlowe, między innymi uwielbiany sklep odzieżowy Sinsay. To właśnie Sinsay zajmie w wielkim centrum najwięcej miejsca. Właściciel sieci wynajął w Wągrowcu lokal o powierzchni 1000 m kw. Mieszkańcy będą mogli liczyć również na duży sklep popularnej marki Action. Nie zabraknie także znanych sklepów Pepco i Kik. Oprócz sklepów odzieżowych pojawią się także sklepy obuwnicze, sportowe, budowlane i strefa gastronomiczna.

Jak wygląda Galeria Karuzela?

Budowa nowej galerii handlowej w Wągrowcu była dużym przedsięwzięciem, którego efekt poznamy już za kilka dni. Centrum mierzy 8500 m kw i posiada obszerny parking na 240 aut. Kompleks handlowy mieści się przy ulicy 11 Listopada, obok sklepu budowlanego Mrówka. Wewnątrz budynku mieści się około 20 sklepów, a do galerii przylega lokal należący do McDonald’s. Obecnie jest to największa galeria handlowa w regionie. Będziecie na otwarciu? Dajcie znać w komentarzach.

Warto zobaczyć: https://infojarocin.pl/tanie-sklepy-z-akcesoriami-do-domu-dlaczego-je-uwielbiamy/.