Odbyło się uroczyste pożegnanie Włodzimierza Nowaka na Cmentarzu Komunalnym w Pile. Jego życie niespodziewanie przerwała tragiczna śmierć podczas pełnienia obowiązków zawodowych. Włodzimierz był kolejarzem z ponad 40-letnim stażem.

Zginął 10 stycznia, kiedy ciężarówka zaatakowała pędzący pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Budzyniu. Śmierć przyszła nagle, podczas wykonywania swojej służby.

Po dramatycznym odejściu Włodzimierza Nowaka, rzecznik Spółki POLREGIO S.A., dla której pracował, skontaktował się z naszą redakcją. Wyraził pełne szacunku słowa o zmarłym, podkreślając jego wzorowe nastawienie do pracy. Zawsze lojalny i oddany swoim obowiązkom, Włodzimierz pełnił funkcję rewizora.

Zarząd Spółki POLREGIO S.A. wyraził swoje kondolencje: „Z głębokim żalem, wstrząśnięci tragicznym wypadkiem w Nowych Budach, składamy wyrazy szczerego współczucia na ręce Żony, Rodziny, Bliskich oraz Przyjaciół Ś.P. Pana Włodzimierza Nowaka. Żegnamy człowieka niezwykle wartościowego i znakomitego kolejarza, który z ogromnym zaangażowaniem i oddaniem pracował dla dobra i bezpieczeństwa ludzi. Zginął wykonując swoje obowiązki i odszedł na wieczną służbę. Cześć Jego pamięci!”