Mało kto może powiedzieć, że lubi wizyty u dentysty. Wszystko dlatego, że usługi stomatologiczne są dość kosztowne, a poza tym leczenie zębów bywa bolesne. Trudno wyobrazić sobie gorsze połączenie! Mimo to gabinet dentystyczny warto odwiedzać regularnie, na przykład po to, by uniknąć wysokich kosztów leczenia w przyszłości. Przedstawiamy 3 najlepiej oceniane i polecane gabinety dentystyczne w Wągrowcu!

Art DENT STOMATOLOGIA PROTETYKA

Czy jest coś lepszego niż fachowa opieka stomatologiczna i bezbłędnie wykonywane zabiegi? Tak! Są to te gabinety stomatologiczne, w których panuje miła atmosfera. Taką właśnie przyjemną atmosferą może pochwalić się Art DENT. Profesjonalne podejście do pacjentów idzie w parze z szerokim zakresem usług. Znajdziemy tu usługi protetyczne i stomatologiczne. W gabinecie dostępny jest także rentgen i tomograf.

Adres: Nad Nielbą 50, 62-100 Wągrowiec

Skwirowska Maria Prywatny Gabinet Stomatologiczny

Prywatna praktyka lekarska prowadzona przez doświadczoną panią stomatolog. Ogromna wiedza i wieloletnia praktyka idą w tym przypadku w parze. Estetycznie urządzony i dobrze wyposażony gabinet zachęca do regularnych wizyt, podobnie jak miła atmosfera. Pani Maria Skwirowska to dentysta, którego nie należy się obawiać. Zamiast tego warto regularnie chodzić na przeglądy uzębienia, by walczyć z próchnicą, zanim się na dobre rozwinie.

Adres: 11 Listopada 1, 62-100 Wągrowiec

Prywatna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Andrzej Polimirski

Zestawienie 3 najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych w Wągrowcu także kończymy prywatnym gabinetem. Tym razem jest to gabinet stomatologa i chirurga w jednym. Idealne miejsce dla osób chcących rozprawić się z ósemkami. Podobno w tym gabinecie ósemki wyrywa się zupełnie bezboleśnie!

Adres: Mikołaja Reja 10 A, 62-100 Wągrowiec