Wiadomości o tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce dnia 8 grudnia, dotarły do nas z Pilskiego szpitala, gdzie obecnie przebywa biedna ofiara niewyjaśnionego jeszcze przestępstwa. Mowa o kobiecie, która została brutalnie pobita w nocny piątek. Śledztwo w tej sprawie podjęła lokalna policja.

Zgłoszenie o odnalezieniu poszkodowanej kobiety zostało złożone przez pracownika służby ochrony znajdującego się w pobliżu Jeziorem Durowskim klubu. Zdarzenie miało miejsce pomiędzy 21:00 a 21:30. Z relacji ochroniarza wynikało, że kobieta była w bardzo złym stanie – miała liczne obrażenia na twarzy i ciele, a jej organizm był wyraźnie wychłodzony.

Potwierdzenie powagi sytuacji nastąpiło po przewiezieniu ofiary do pilskiego szpitala. Lekarska diagnoza potwierdziła, że obrażenia były wynikiem uderzeń, co skierowało śledztwo policji na trop potencjalnego sprawcy tego brutalnego czynu.

– Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej ustalić tożsamość i zatrzymać sprawcę – oznajmił asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu.