W policyjne sidła wpadł mężczyzna podejrzany o serię kradzieży dokonanych na terenie jednej z firm w Wągrowcu. Jak donoszą mundurowi, mężczyzna przez ostatnie miesiące systematycznie okradał przedsiębiorstwo, wynosząc stamtąd akumulatory i paliwo. Szacowane straty, jakie poniosło przedsiębiorstwo, sięgają kilkunastu tysięcy złotych.

Złodziej, którego działania sprowadzały znaczne szkody dla lokalnej firmy z Wągrowca, został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze ustalili, że to właśnie on odpowiada za serię kradzieży dokonywanych w ostatnich miesiącach na terenie tego przedsiębiorstwa. Przedstawiciele policji otrzymali informację o podejrzeniach dotyczących kradzieży od przedstawiciela miejscowej żwirowni w minionym tygodniu.

Na terenie żwirowni doszło do licznych incydentów związanych z kradzieżą. Głównymi obiektami zainteresowania złodzieja były akumulatory i paliwo, które regularnie znikały z terenu tej firmy. Działania mężczyzny przyniosły firmie straty finansowe sięgające kilkunastu tysięcy złotych.