Mieszkańcy Wągrowca pewnie już zauważyli iluminacje świąteczne zdobiące wągrowiecki Rynek. Przygotowano również choinkę, która 6 grudnia zostanie zapalona po raz pierwszy w tym roku. Miasto przygotowało z okazji Mikołajek ciekawe atrakcje dla dzieci. Nie może Was zabraknąć!

Fantastyczne iluminacje świąteczne

Nawet najbardziej ponury dorosły musi się uśmiechnąć na widok iluminacji świątecznych. Świetliste girlandy, gigantyczne gwiazdy i inne świetliste ozdoby rozświetlają ponury, zimowy krajobraz. I już droga do pracy czy szkoły nie wydaje się taka smutna. Odtąd już wszyscy wiedzą, że święta tuż tuż.

Do świąt Bożego Narodzenia pozostały nam 3 tygodnie i w kraju już czuć tę wyjątkową atmosferę. Rozpoczął się także zakupowy szał. Ludzie szukają prezentów dla bliskich i szykują jadłospis na święta. Zachęcamy do rozważnych zakupów i pozostawieniu sobie przynajmniej odrobiny czasu na odpoczynek i docenienie tego, co się ma.

6 grudnia to dzień, na który wszyscy czekają!

Wągrowiec nie tylko pięknie przystroił się na święta, ale także zaplanował ciekawe atrakcje dla najmłodszych. Szósty grudnia jest w Polsce datą szczególną. Na Mikołajki dzieci czekają z zapartym tchem. Najmłodsi mieszkańcy Wągrowca tego dnia dostaną upominki od rodziców i od miasta.

W Mikołajki o godzinie 17:00 po raz pierwszy w tym roku zaświeci się choinka. Zadaniem zebranych na wągrowieckim Rynku osób będzie poszukiwanie świętego Mikołaja. Maluchy będą mogły uczestniczyć w specjalnie przygotowanych animacjach, a na koniec otrzymają po upominku, by ten chłodny, ale jakże radosny dzień został zapamiętany na długo.

My od siebie życzymy Wam fantastycznych Mikołajek i gorąco zachęcamy do tego, by uczynić ten dzień szczególnym. Może warto wsunąć współmałżonkowi pod poduszkę jakiś słodycz z własnoręcznie napisanymi życzeniami? A może warto zabrać dzieciaki i pójść wspólnie na deser do klimatycznej kawiarenki? Pamiętajmy, że niewiele trzeba, by zachwycić ukochaną osobę. Najcenniejszy czas to czas spędzony wspólnie.